Dnešní jídelníček

<< předchozí den 19.07.2018 následující den >>
Snídaně KAKAO, MLÉKO, BÍLÁ KÁVA,ČAJ, DŽUS (Obsahuje: 1, 3, 7), HOUSKA - 2 ks (Obsahuje: 1, 3), MÁSLO (Obsahuje: 7), SNÍDAŇOVÉ MENU (Obsahuje: 3, 5, 7, 8)
Oběd POLÉVKA HOUBOVÁ (Obsahuje: 1, 3, 7, 9, 13), GNOCCHI S KUŘECÍM MASEM,SÝROVOU OMÁČKOU A ŠPENÁTEM (Obsahuje: 1, 3, 7), ČAJ S OVOCNOU ŠŤÁVOU
POLÉVKA BÍLÁ (Obsahuje: 1, 3, 7), KUŘECÍ NUDLIČKY SE SÝROVOU OMÁČKOU (Obsahuje: 1, 7, 11), BRAMBORY, ČAJ S OVOCNOU ŠŤÁVOU
Svačina ROHLÍK LOUPÁK (Obsahuje: 1, 3, 7)
Večeře KLOBÁSA ŠUNKOVÁ (Obsahuje: 1), CHLÉB (Obsahuje: 1), HOŘČICE (Obsahuje: 10), ČAJ S CITRONEM
KLOBÁSA ŠUNKOVÁ (Obsahuje: 1), KAŠE BRAMBOROVÁ (Obsahuje: 7), KOMPOT SMĚS DIA - VELKÝ, ČAJ S CITRONEM

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...