Dnešní jídelníček

<< předchozí den 14.11.2018 následující den >>
Snídaně KAKAO, MLÉKO, BÍLÁ KÁVA,ČAJ, DŽUS (Obsahuje: 1, 3, 7), ROHLÍK - 2 ks (Obsahuje: 1, 7), MÁSLO (Obsahuje: 7), SALÁM-ŠUNKA - SN/SV (Obsahuje: 1, 6), SNÍDAŇOVÉ MENU (Obsahuje: 3, 5, 7, 8)
Oběd POLÉVKA KRUPKOVÁ (Obsahuje: 1, 3, 6, 7, 9, 13, 1b), VEPŘOVÁ PLEC NA HOUBÁCH (Obsahuje: 1, 7, 10), TĚSTOVINY (Obsahuje: 1, 3), ČAJ S OVOCNOU ŠŤÁVOU
Svačina KOMPOT JABLKOVÝ
Večeře SÝR DUKO (Obsahuje: 7), CHLÉB (Obsahuje: 1), RAJČE - OBLOHA, ČAJ S CITRONEM
MASOVOZELENINOVÁ SMĚS* (Obsahuje: 7, 9), KAŠE BRAMBOROVÁ (Obsahuje: 7), ČAJ S CITRONEM

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >