Dnešní jídelníček

<< předchozí den 23.09.2018 následující den >>
Snídaně KÁVA BÍLÁ INSTANTNÍ (Obsahuje: 1, 7), KOLÁČE - SNÍDANĚ (Obsahuje: 1, 3, 7)
Oběd POLÉVKA ŽAMPIONOVÁ (Obsahuje: 1, 3, 7, 9, 13), ZAHRADNICKÝ ŘÍZEK (Obsahuje: 1, 3, 6, 7, 9), KAŠE BRAMBOROVÁ (Obsahuje: 7), OKURKA KYSELÁ, ČAJ S OVOCNOU ŠŤÁVOU
Svačina KÁVA ZRNKOVÁ, BÁBOVKA - kup. (Obsahuje: 1, 3, 7)
Večeře POMAZÁNKA MRKVOVÁ (Obsahuje: 6, 7), CHLÉB (Obsahuje: 1), PAPRIKA - OBLOHA, ČAJ S CITRONEM
MASOVOZELENINOVÁ SMĚS* (Obsahuje: 7, 9), KAŠE BRAMBOROVÁ (Obsahuje: 7), ČAJ S CITRONEM

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >