Večer pro dobrou věc

Společensko-kulturní akce, kterou pořádá David Novotný a město Jaroměř ve spolupráci s Městským kulturním střediskem. Akce se koná v jaroměřském divadle od 19 hodin. Záštitu nad touto akcí převzali starosta Jaromeř Ing. Jíří Klepsa, poslankyně a místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková. Výtěžek bude věnován Mužovi roku 2009 Martinu Zachovi a Základní škole speciální Jaroměř.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >