2. ROČNÍK AKADEMIE TŘETÍHO VĚKU – 4. přednáška zimního semestru

Neratov historie a současnost

V úterý 12. prosince se v našem zařízení konala další ze série přednášek Akademie třetího věku, při níž pan farář Josef Suchár seznámil účastníky se smutnou  historií obce Neratov, která sahá až do 17. století. Pan farář vyprávěl o malém zázraku, který se v Neratově podařilo uskutečnit a obnovit tu nejenom kostel, ale vdechnout i nový život místu, kde v roce 1989 žili pouze dva lidé. Toto velmi zajímavé vyprávění, tak symbolicky uzavřelo naše setkávání v tomto roce. V lednu se na všechny účastníky opět těšíme s přednáškou, při níž nám bude pan Filip Marek vyprávět o cestování po Novém Zélandu.  

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >