2. Ročník akademie třetího věku – 4. přednáška letního semestru

ZAJÍMAVOSTI ZE SVĚTA HUB

Květnové téma Akademie třetího věku, které se zabývalo zajímavostmi ze světa hub, bylo předposledním tématem jejího druhého ročníku. Ten bude slavnostně ukončen předáním certifikátů absolventům, a to dne 5.6.2018, kdy pan Jiří Samek odprezentuje poslední přednášku letního semestru na téma „Proč a jak vznikla nádrž Rozkoš“. Už teď organizační tým připravuje další ročník této oblíbené akce, který odstartuje opět v září tohoto roku.

 

 

 

 

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >