Poděkování

Dobrý den paní ředitelko,

chtěla bych Vám a celému kolektivu domova touto cestou poděkovat za péči, kterou jste věnovali manželovi. Byl v domově krátce ( od 22.2. do 12.4. 2023, kdy zemřel), ale líbilo  se mu tam. Personál byl milý a neskutečně ochotný a přívětivý. Kdykoliv si vzpomněl, tak mu uvařili kávu, donesli čaj, rehabilitovali s ním, pomáhali mu s oblečením, hygienou i jídlem. Jeho pokoj i ostatní prostory byly čisté, vše se jen lesklo. Viděla jsem více domovů důchodců, ale váš domov byl jediný, který voněl. Už když jsem vešla do budovy a uviděla tam důchodce, jak sedí u kafíčka, povídají si a smějí se, tak to pohladilo po duši. Manžel si pochvaloval jak péči, tak stravu, chutnalo mu a já jsem sama viděla, že strava byla pestrá a vyvážená. Ještě jednou děkuji za sebe i za celou naši rodinu za opečovávání manžela a přeji vám všem hodně zdaru v další práci.

Věra Tölgová, Smiřice

6.6.2023

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...