2. ROČNÍK AKADEMIE TŘETÍHO VĚKU – 1. přednáška zimního semestru

V úterý 19.9.2017 proběhla přednáška na téma S Čezetou po stopách Emila Holuba, která zahájila již druhý ročník úspěšné Akademie třetího věku konané v našem zařízení. Přednášející pan Mgr. Vojtěch Hlásný svým tématem přilákal velké množství účastníků, se kterými se podělil o fotografie a zážitky ze své dobrodružné cesty po stopách slavného cestovatele, rodáka z Holic, Emila Holuba. Svým vyprávěním zároveň symbolicky odstartoval zimní semestr tohoto akademického roku. Další přednáška se uskuteční v měsíci říjnu a tentokrát vás lektor Bc. David Číp seznámí s problematikou ochrany přírody. Pokud byste se rádi zúčastnili, budete vítáni v úterý 17.10.2017 od 15 hodin ve společenském sále Domovů Na Třešňovce.

 

Monika Tylšová, sociální pracovnice

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...