Akademie třetího věku

Život v Orientu

Akademie třetího věku je akce, která pravidelně jednou měsíčně probíhá v našem zařízení a těší se velké oblibě. Zájemců o tuto akci stále přibývá a ti, kteří dorazili do Domovů Na Třešňovce v úterý 15. října 2019, určitě nelitovali. Mluvilo se o životě v Orientu a velmi poutavé vyprávění paní Valentiny Abbas, která byla v Pákistánu vdaná, opravdu zaujalo všechny přítomné. Další přednáška se uskuteční 19. listopadu 2019 od 15 hodin a dozvíme se něco o hydrometeorologických pozorováních ČHMÚ.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >