Akademie třetího věku – 2. přednáška letního semestru

V úterý 12.3.2019 se účastníci Akademie třetího věku mohli dozvědět něco o smyslu lidského života a reinkarnaci. O tom, jak tyto důležité životní otázky chápou východní filozofové, a jak k životu samotnému přistupují náboženství jako buddhismus a hinduismus, přijela přednášet Mgr. Marie Hrdá, Ph.D. z filozofické fakulty UHK. Další plánovaná přednáška proběhne opět v úterý 16.4.2019 od 15 hodin v prostorách společenského sálu Domovů Na Třešňovce tentokrát na téma Naši prezidenti.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >