Akademie třetího věku – 2. přednáška

V úterý 18.10.2016 se uskutečnila další přednáška na téma Informace o poskytování sociálních dávek v rámci zimního semestru Akademie třetího věku. Paní Eva Simonová DiS., sociální pracovnice z Domova U Biřičky v Hradci Králové, informovala účastníky, o jaké sociální dávky je možné žádat a na jakém úřadu, jaké jsou podmínky přiznání jednotlivých dávek. Ochotně zodpovídala kladené dotazy. Tímto paní Simonové děkujeme. Další přednáška tentokrát na téma Zdravá výživa se uskuteční dne 22.11.2016 od 15 hodin ve společenském sále domova pro seniory. Pokud Vás toto téma zajímá, neváhejte a přijďte, jste vítáni.

 

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >