Akademie třetího věku – 2. přednáška zimního semestru

V úterý 13.11.2018 se v našem zařízení konala další přednáška zimního semestru Akademie třetího věku, při níž se přítomní dozvěděli něco o globálním oteplování. S tímto zajímavým a velmi často diskutovaným tématem nás seznámila Mgr. Stanislava Kliegrová, Ph.D. z Českého hydrometeorologického ústavu. Během přednášky se účastníci dozvěděli nejenom mnoho informací a statistických údajů o vývoji a změnách klimatu, ale také proč k nim dochází a jak je zpomalit. Příští téma bude neméně zajímavé a bude se týkat zvířecích druhů, které jsou dnes na pokraji vyhynutí.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >