Akademie třetího věku – 3. přednáška letního semestru

Předposlední přednáška letního semestru tohoto akademického roku přítomné blíže seznámila se světem léků. MUDr. Miloš Klejna z LDN v Hradci Králové vysvětlil, jak se léky dělí, jak se vzájemně mohou ovlivňovat, i to jak působí na organismus. Neméně zajímavá přednáška bude určitě i ta příští, která se bude konat v pozměněném termínu. Hovořit se bude o léčivých rostlinách, houbách a jejich možném využití. Přijít si ji můžete poslechnout 25.6.2019 od 15 hodin do společenského sálu Domovů Na Třešňovce.

 

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >