Akademie třetího věku – 3. přednáška

V úterý 22.11.2016 se uskutečnila další, v pořadí již třetí, přednáška Akademie třetího věku tentokrát na téma Zdravá výživa. Pan MUDr. Richard Zourek účastníky seznámil se způsobem správného stravování a tím snižování rizika výskytu různých onemocnění. Účastníkům doporučil odborné publikace na výše uvedené téma a ochotně zodpovídal kladené dotazy. Tímto panu doktorovi děkujeme. Další přednáška na téma Advent a vánoce v české literatuře se uskuteční dne 13.12.2016 od 15 hodin ve společenském sále domova pro seniory. Pokud Vás toto téma zajímá, neváhejte a přijďte, jste vítáni.

dsc_0406 dsc_0405 dsc_0401 dsc_0399 dsc_0395 dsc_0398

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...