Aktuální informace ze zařízení

Vážení a milí,

jak jsme vás již informovali minulý týden, začínáme rozvolňovat opatření, která jsme byli nuceni přijmout v souvislosti s opatřením zabránění šíření nemoci COVID-19. Uvolnili jsme již pohyb uživatelů i zaměstnanců mezi oběma budovami. Naši uživatelé se mohou opět těšit z běžných aktivit, které jsme provozovali před těmito opatřeními, jako jsou čtení, zpívání, kuželky, oblíbené procvičování paměti a posezení u kantýny s harmonikou. Tento týden k nám po dlouhé době dorazila paní kadeřnice, samozřejmě po řádném provedení testů, a příští týden nás navštíví pan farář Vladimír Hronek z Katolické církve a paní farářka Žaneta Černochová z církve Československé husitské.

Aktivizační pracovnice již započaly s velikonoční výzdobou a příští týden plánujeme velikonoční dílničky a práci na velikonočních přáních s uživateli.

Vzhledem k tomu, že již většina uživatelů je po druhé dávce očkování, plánujeme od 1. dubna obnovení návštěv. Návštěvy budou umožněny zpočátku pouze ve čtvrtek a v sobotu po rezervaci termínu u sociálních pracovnic. Postupně budeme přidávat další termíny. Podmínky návštěv vám upřesníme příští týden. Doufáme, že už se konečně dočkáme a budeme zase blíže k „běžnému“ životu.

Zuzana Holická a zaměstnanci Domovů Na Třešňovce

 

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...