Atelierof ke Dni matek

Svátek matek jsme tentokrát s našimi uživateli oslavili hned několikrát. Na moc milé vystoupení těch nejmenších navázalo vystoupení plné pozitivní energie, vřelosti a emocí. Skupina mladých umělců, kteří jsou součástí seskupení Atelierof, přinesli do našeho zařízení skutečnou radost. Na začátku tohoto vystoupení jsme asi nikdo nečekal, jak moc dojemné toto setkání bude. Z těchto lidí mezi přítomné proudila neskutečná energie a za chvíli si s nimi většina seniorů pozpěvovala, nebo alespoň pobrukovala pro každého dobře známé písničky. Po vystoupení se ještě povídalo a bylo velice hezké sledovat propojení a souznění obou generací. Moc děkujeme a těšíme se na případnou další spolupráci s takto milými a empatickými lidmi.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >