Beseda s politiky

Ve středu 7.4.2010 nás navštívili v domově naši politici, předseda ČSSD pan Jiří Paroubek, poslankyně paní ing.Hana Orgoníková, hejtman Královehradeckého kraje pan Lubomír Franc. Beseda byla zakončena diskuzí. Na závěr naši uživatelé dostali růže, drobné upomínkové předměty a autobiografii pana Jiřího Paroubka s vlastnoručním podpisem.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >