Čarodějnice

Jednou z akcí, která se v našem zařízení pravidelně každý rok opakuje, je pálení čarodějnic. Počasí nám letos přálo, a tak jsme mohli s našimi uživateli oslavit změnu ročního období pěkně venku. Společně jsme poseděli, ogrilovali buřty, popíjelo se pivo, hrála hudba a povídalo se. Při této příležitosti byla v našem zařízení postavena také májka, jakožto tradiční symbol jara.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >