Čtení o České Skalici a jejím okolí

Ve středu 11.8.2021 nás hezké počasí vylákalo opět ven. A aby uživatelům čas na čerstvém vzduchu příjemně ubíhal, tak jsme se pustili do společného čtení. Četly se různé báchorky a povídky z Babiččina údolí a z České Skalice. Protože většina uživatelů okolí České Skalice dobře zná, a i příběhy z Babiččina údolí jsou každému dobře známé, tak po každé povídce většinou následovala diskuze o tom, jestli ji všichni znají tak, jak byla v knížce popsána.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...