Dopoledne s harmonikou

V úterý 5. prosince přijela našim klientům zpříjemnit zimní dopoledne paní Ryšavá se svou harmonikou. Klienti z obou našich zařízení se zúčastnili opravdu v hojném počtu a společně si s paní harmonikářkou zazpívali písničky ze svého mládí. Pracovníci kuchyně toto milé setkání obohatili ještě o výborné pohoštění. Paní Ryšavé tímto ještě jednou děkujeme a všichni se už teď moc těšíme na další společné setkání.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >