Dopoledne s harmonikou

V úterý 7.5.2019 přijela uživatele Domovů Na Třešňovce potěšit harmonikářka paní Ryšavá z Police nad Metují. Po budově se linuly tóny harmonik a zpěv. Uživatelé si společně zazpívali písničky svého mládí. Toto vystoupení bylo obohaceno o další harmonikový doprovod v podání uživatele zařízení. Tímto příjemným způsobem jsme s našimi uživateli oslavili blížící se Den matek. Tímto paní Ryšavé děkujeme a společně s uživateli se těšíme na další setkání.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >