Druhý turnaj ve hře „Člověče nezlob se“

S novým rokem plníme dané sliby, a tak v pátek 11. ledna 2019 proběhl druhý turnaj ve hře „ Člověče nezlob se!“. Účast byla opět hojná a na vítěze čekala i zasloužená odměna. Hlavním cílem tohoto setkání bylo se společně dobře pobavit a podle spokojených úsměvů na tvářích všech zúčastněných můžeme říct, že se to podařilo splnit.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >