Etika v obrazech

Ve dnech 28.2. a 1.3. se naši pracovníci zúčastnili kurzu „Etika v obrazech“. Tento kurz byl organizován pod hlavičkou Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a o své zkušenosti se s námi podělila lektora Mgr. Bc. Andrea Tajanovská, DiS. Etika ve vztahu k uživatelům je velmi citlivé téma, a proto je třeba se jí věnovat a hovořit o ní. Učení je mučení, ale v tomto případě je to koření naší práce. Děkujeme paní lektorce a těšíme se na další setkání. 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >