Hudebně laděný víkend

Druhý adventní víkend naše zařízení navštívilo pěvecké komorní sdružení Cantus z Jaroměře, které svým koledováním navodilo příjemnou předvánoční atmosféru. V hudebním duchu pak pokračovala i neděle, kdy syn manželů Hartmanových, u příležitosti narozenin své maminky, přišel zahrát na harmoniku a mile tak potěšil i ostatní uživatele našeho domova. Děkujeme.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >