Jeníček a Anička

Rádi bychom vám představili nové členy našeho domova. Jsou jimi Jeníček a Anička. Jedná se o newborn panenky, které s námi budou od dnešního dne trávit čas, aby nám připomínaly krásné chvíle, kdy jsme se starali o naše vlastní děti. Uživatelé domova, jak ženy, tak i pánové, pojmenovali nové drobečky krásnými českými jmény Jan – Jeníček a Anna – Anička. Jeníček a Anička pomohou našim uživatelům svými rozkošnými obličejíčky zahnat chmurné myšlenky a také naplní mnohdy dlouho prázdné náruče našich uživatelů. Pro naše uživatele budou určitě skvělými partnery a kamarády pro chvíle pomazlení a uklidnění. Jeníček je pohodář a kliďas, je to opravdu malé miminko, které jen spinká a potřebuje pochovat v náručí, aby mu nic nechybělo. Zato jeho sestřička Anička, to už je pěkná treperenda. Se svými modrými kukadly a rošťáckým úsměvem přiměje k úsměvu snad každého. Oba si hned první den získali srdce celého domova. Přejeme Aničce, Jeníčkovi a všem našim uživatelům, aby společně strávili krásné chvíle.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...