Ježíškova vnoučata přináší radost

Dovolte nám sdílet s Vámi radost, která k nám přišla na začátku minulého týdne s balíčkem od Ježíškových vnoučat. V balíčku s terapeutickou pannou bylo připojeno Vánoční přání, které složil desetiletý Ondra přímo pro paní Alenu, které bude panenka darována. Ondro a jeho sestřičko, moc Vám oběma děkujeme a zároveň děkujeme za možnost zveřejnění té krásné básničky.
Přepsaná báseň:


 …Veselé Vánoce
Jak se máte Alenko?
Kamarádíte se svojí panenkou?
Já doufám, že se máte Vánočně
a přeji Vám zdraví nekonečně.

 
Ať se Vám žije pěkně zvesela
a máte se šťastně za rána i večera.
A přeji si, ať Vás nic nebolí,
protože byste se musela léčit v posteli.

A ať Vám chutná cukroví,
a ať zvládnete i jeho pečení.
Já Vám ho posílám jen obrázku,
a k tomu Vánoční pohodu a lásku.

přeje Ježíškovo vnouče Ondra.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >