Ježíškova vnoučata

Vánoční projekt Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata dělá radost i klientům v našem zařízení. Je velkým zážitkem sledovat radost i dojetí v očích uživatelů, kteří byli obdarováni. Dárky a přáníčka od lidí, kteří chtějí potěšit druhé, přicházejí ze všech částí republiky a dělají radost těm, pro něž jsou Vánoce většinou spíše časem prázdnoty a smutku. Například osmdesátiletá paní Bronislava dostala od rodiny, kde žije její malá jmenovkyně, krásné nové noční košile. Splněných přání je opravdu mnoho, a proto bychom touto cestou jménem našich klientům všem Ježíškovým vnoučatům rádi poděkovali a popřáli jim příjemné prožití vánočních svátků.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >