Kácení májky

V našem zařízení se snažíme dodržovat různé tradice a obyčeje, které jsou vázané na určité období, a proto jsme samozřejmě nemohli poslední květnový den zapomenout pokácet májku, kterou jsme na čarodějnice postavili. Při této příležitosti jsme si s našimi uživateli opět ogrilovali párky a navíc jsme opekli ještě topinky s česnekem. Společně jsme si poseděli, pro osvěžení se podávalo pivo a hrála hudba. I počasí na nás bylo moc hodné, takže jsme pod dohledem slunečních paprsků mohli strávit velmi příjemné dopoledne.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >