Káva s příběhem II.

Dne 5.12.2016 proběhla v Domovech Na Třešňovce již druhá přednáška s názvem „Káva s příběhem“. Kávový specialista pan Berky uživatelům vyprávěl o historii kávy, jaké jsou druhy kávy, o způsobu jejího pěstování, sklízení a pražení. Uživatelé ochutnali různé druhy kávy, například i kávu zelenou, kterou jim pan Berky připravil. Uživatelé zavzpomínali, jakou kávu popíjeli za jejich mládí. Přednáška byla velmi zajímavá, plná vůně kávy. Tímto děkujeme.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...