Káva s příběhem

Dne 21. března naše uživatele navštívil pan Eliáš Berky se zajímavou besedou o kávě. Uživatelé se dozvěděli něco o historii kávy, jaké jsou její druhy, kde se pěstuje, jak se zpracovává a také jak si kávu správně připravit. V rámci besedy si uživatelé zavzpomínali, jak se káva připravovala za jejich mládí, kde si ji mohli koupit. Uživatelé měli možnost i ochutnat různé druhy kávy, které jim pan Berky připravil. Tímto děkujeme za zajímavou besedu.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >