Kulinářský zážitek

V úterý 5.2.2019 provoněla domov pro osoby se zdravotním postižením sladká vůně čokolády, pomerančů a karamelizovaných hrušek. Ježíškova vnoučata, Lucie Kochová, Jana Marxtová společně s cukrářkou Editou Paulusovou, přijela splnit zážitkové přání pro naši uživatelku Hanu. Hana si přála kulinářský zážitek, protože ráda vaří a peče. Svůj sen si splnila za pomoci zkušené cukrářky Edity upečením čokoládového dortu s pomerančovým želé a nugátovým dortem s hruškami. Celé odpoledne bylo naplněné skvělou atmosférou a stalo se nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné. Na sladké chutě skvělých dortů budeme ještě dlouho vzpomínat. Lucce, Editě a Janě děkujeme za to, že za námi vážily cestu až z daleké Prahy, Editě pak ještě zvlášť děkujeme za trpělivé vysvětlování, proč například nemůžeme ten dort natřít ještě za tepla, aby to bylo rychlejší, nebo že ušlehaný krém rozhodně nepatří do mrazáku. Lucce děkujeme, že se do projektu Ježíškových vnoučat přihlásila a za to, že nám přivezla knihy receptů, kde už máme všichni založené recepty, které rozhodně někdy vyzkoušíme. Děkujeme jí i za kuchyňské pomůcky, které nám přivezla a poslala do naší kuchyňky.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...