Loučení s létem

Poslední srpnový týden na mnoha místech probíhají akce, na kterých se lidé a děti loučí nejenom s prázdninami, ale i s létem. Na takové rozloučení jsme nezapomněli ani v našem zařízení. I přesto, že jsme se tedy s létem 29. srpna společně pomyslně rozloučili, tak doufáme, že to končící léto pouze vystřídá léto babí a my budeme mít ještě příležitost znovu společně s našimi uživateli posedět, opéct párky a poslechnout si příjemnou hudbu, jako tomu bylo tento čtvrtek .

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >