Masopust

V úterý dne 5.3.2019 se ve společenském sále domova pro seniory uskutečnil tradiční Masopust. Uživatelé si pochutnali na tlačence, klobásách, uzeném, koláčcích a koblihách. K tanci zahrál pan Skořepa. Sešlo se velké množství masek a porota neměla jednoduché rozhodování. Nakonec vyhrála u uživatelů veselá čarodějnice, která rozvířila celou společnost k  tanci. Všichni jsme si společné odpoledne, na které budeme dlouho vzpomínat, užili.

 

 

 

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >