Měsíc březen v našem domově

Měsíc březen je za námi, a tak společně můžeme zrekapitulovat, co se během něj v našem zařízení událo. Ve středu 8. března jsme popřáli našim uživatelkám k jejich mezinárodnímu svátku a obdarovali všechny ženy alespoň malou kytičkou. V sobotu 11. března za námi přijeli muzikanti z hudebního seskupení Šmikuranda, na které se naši uživatelé od jejich listopadového vystoupení opravdu hodně těšili. Proběhlo také společné vaření, kde tentokrát na menu byly vajíčkové omelety. Vejdunky, které po tomto kuchtění zůstaly, jsme zase využili při společném tvoření jarní výzdoby. Úsměvy a dobrou náladu našim uživatelům přineslo také vystoupení dětí z MŠ v České Skalici, které se k nám konečně po delší době začaly opět vracet nejenom se svými písničkami a básničkami, ale pořádáme i pravidelné společné hraní. Všichni se už těší na teplejší a slunečné počasí, abychom mohli zahájit i grilovací sezónu. První opékání párků je naplánováno na konec dubna, tak snad nám počasí bude přát a vše vyjde podle plánu.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...