Měsíc červen v našem zařízení

Letní měsíce jsou bohatší na akce, které je možné provádět venku, takže jsme toho v červnu patřičně využili a s našimi uživateli jsme nejenom grilovali jako každý měsíc, ale venku na terasách se také četlo, nebo jsme si pochutnávali na domácích pohárech. Okolí domova už krásně zdobí rozkvetlé modrofialové levandule, které svou vůní a krásou potěší každého, kdo se vydá na krátkou procházku. Na delší výlet jsme se s několika uživateli vydali také do Ratibořic, kde jsme měli možnost shlédnout i některé oživlé postavy. V zařízení se v červnu konala také oslava narozenin, filmový klub, cestopisná přednáška nebo bohoslužby. Při společném vaření se pekly palačinky. Doplnit svůj šatník mohli naši uživatelé v červnu hned dvakrát. Vybrat si mohli nějaký pěkný kousek na bazárku ošacení, nebo během prodeje nového textilu. Venkovní plány už máme i na červenec, a tak nám snad letní počasí bude i nadále přát a budeme je moci uskutečnit.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...