Měsíc červenec v našem domově

Jsme v polovině léta a měsíc červenec nám všem utekl opravdu rychle. Během něj jsme stihli s našimi uživateli uskutečnit několik aktivit, které jim snad léto zpříjemnily. Společné grilování s doprovodem živé hudby je už naší letní tradicí. Během teplých dní určitě přišly k chuti všem uživatelům, kteří si rádi posedí na venkovní terase před domovem, nanukové poháry, které jim připravily naše aktivizační pracovnice. Venku se mnozí také rádi setkávají při popíjení kávy, nebo třeba při společném čtení. V úterý 18. července za námi přijela se svým hudebním vystoupením českoskalická dechovka, a i v červenci proběhl prodej textilu. V rámci pravidelných týdenních aktivit se konala také oslava narozenin, zpívalo se, proběhl filmový klub, hráli jsme kuželky, nebo se procvičovala paměť i tělo. Přejeme všem hezký zbytek léta a dostatek aktivit, které je těší.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...