Měsíc červenec v našem zařízení

První polovina prázdnin je za námi a v našem domově se zase událo mnoho věcí. V pátek 8. července za námi přijel se svým hudebním vystoupením pan Konář, který zazpíval známé hity od Karla Gotta, Waldemara Matušky a mnoha dalších slavných interpretů. Během července se naši uživatelé mohli dozvědět také nějaké zajímavosti z míst nám všem velmi vzdálených, protože přímo v našem domově proběhla přednáška pana Mrlláka Radovana z úpické hvězdárny, se kterým pro naše uživatele ještě na srpen domlouváme další akci, a to speciální pozorování oblohy. Cestování se týkalo i další vyprávění pana Fanty, ale tentokrát už jsme zůstali nohama na zemi a díky připravené videoprojekci jsme mohli navštívit Rakousko a Alpy. Už se u nás stalo tradicí, že ke každému letnímu měsíci patří společné grilování, které svým zpěvem a hrou na klávesy opět obohatil pan Skořepa. Prodej textilu se v červenci konal hned dvakrát a opět k nám dorazili i naši čtyřnozí kamarádi. Ve všední dny v týdnu probíhalo ještě každodenní ranní kondiční cvičení, bohoslužby, klubové posezení, nácvik paměti, reminiscence, procvičování jemné motoriky a páteční klání v kuželkách. Co nám přinese srpen, si tady můžete přečíst zase za měsíc a všem Vám přejeme krásný zbytek léta.

Monika Tylšová – sociální pracovnice

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...