Měsíc leden v našem zařízení

Čas tak rychle ubíhá a máme za sebou první měsíc v novém roce. A co nám leden 2022 přinesl? Uživatelé našeho domova mohli v měsíci lednu využívat nejenom pravidelné kondiční cvičení, ale vybírat mohli i z dalších volnočasových a terapeutických aktivit, jako je třeba nácvik paměti, společné zpívání, nebo také výtvarná dílna. Mimo jiné se konala oslava narozenin uživatelů narozených v měsíci lednu, filmový klub, kde bylo možné shlédnout film Angelika, a také se opět uskutečnilo společné vaření. Při něm si uživatelé společně s aktivizačními pracovnicemi připravili tolik oblíbené bramboráky a česnek byl cítit po celé budově. Při poslechu vážné hudby si na své přišli zase milovníci kulturních zážitků. A ti, kteří mají slabost pro živé mazlíčky, zase určitě ocenili, když do domova v lednu zavítali i naši psí kamarádi, kteří v rámci canisterapie vždy život v zařízení velmi obohatí. Ten kdo, má soutěžního ducha, nebo se chtěl jen tak pobavit, tak ten se mohl zúčastnit turnaje ve hře Člověče, nezlob se. Vítězové obdrželi nejenom sladkou odměnu, ale také pamětní medaile a diplomy. A co nás čeká v únoru? To se dozvíte zase za měsíc v našem pravidelném ohlédnutí.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...