Měsíc říjen v našem domově

Tak nám uběhl další měsíc a my vám opět nabízíme možnost zjistit, co všechno se během něj v našem domově událo. Při společném vaření si naši uživatelé osladili odpoledne dortíkem s ovocem, a hned následující den se mohli zapojit do výroby podzimních dekorací. Malované dýničky, které už loni zdobily vchod do našeho domova, se návštěvníkům moc líbily, a proto jsme se do jejich výroby společně s našimi uživateli po roce pustili znovu. Jedno říjnové dopoledne měli naši uživatelé zase možnost strávit ve velmi milé a veselé společnosti dětí z místní mateřské školy, které si k nám a s námi přišly pohrát. Při společných rukodělných činnostech na konci října se začalo s výrobou vánočních přáníček a dekorací, a tím jsme vlastně zahájili také přípravy na čas adventní, na který se všichni už moc těšíme.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...