Měsíc srpen v našem domově

Další měsíc nám utekl jako voda, a tak si pojďme na následujících řádcích říci, čím si naši uživatelé mohli jeho dny zpříjemnit.  Konaly se pravidelné každotýdenní aktivity jako reminiscence, nácvik paměti, nebo třeba procvičování jemné motoriky. Každý všední den probíhalo také společné cvičení na jídelnách. Při filmovém klubu se výběrem filmu tematicky zavzpomínalo na zesnulou herečku Janu Šulcovou a při společném vaření se po delší době pekly oblíbené bramboráky. Novou aktivitou byl hudební kvíz, u něhož se všichni přítomní dobře pobavili. Ve čtvrtek 17. srpna při prodeji textilu bylo opravdu z čeho vybírat. Paní prodejkyně dovezla na výběr mnoho šatů a halenek, což v srpnovém teplém počasí mnohé naše uživatelky ocenily a pořídily si něco hezkého. Snad dobré počasí ještě chvíli vydrží a jejich nově pořízená paráda nebude muset čekat ve skříni na další letní sezonu. Slunečné dny jsme ještě využili ke grilování, u kterého samozřejmě nechyběla živá hudba pana Skořepy.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...