Měsíc září v našem domově

Měsíc září nám všem dopřál krásně slunečné a teplé počasí a neodolatelně lákal k tomu, pobývat co nejvíce venku. I my s našimi uživateli jsme se toho snažili dostatečně využít a společně jsme vyrazili do nedaleké cukrárny na dobrou kávičku a zákusek. V České Skalici se také v září pravidelně konají Jiřinkové slavnosti, a tak jsme se se zájemci a obdivovateli květin z našeho domova vydali shlédnout tuto krásnou výstavu, která má v České Skalici opravdu dlouhou tradici. Hodně se také sedělo venku na terasách, anebo jsme se s uživateli jen tak procházeli po okolí našeho domova. Letní sezonu jsme zakončili dalším grilováním párků s hudebním doprovodem pana Skořepy. Proběhla také canisterapie, prodej textilu a oslava narozenin. Září je za námi a nezbývá nám tedy než se těšit, co nám nabídne následující měsíc.

Tylšová Monika, sociální pracovnice

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...