Návštěva Kubíčka

V pondělí 27.9.2021 bylo v domově pro osoby se zdravotním postižením opravdu veselo. Navštívil nás Kubíček. Kubíček je poníček, tedy správně minishetland poník. Je to správný a moc šikovný ryzáček, zvládnul se projet výtahem a také vyjít a sejít ze schodů, a hlavně se nechal hladit, drbat a česat. Dokonce dostal pár pus přímo na čumák. Kubíček je také slušně vychovaný a při návštěvě pěkně pozdravil a sklidil pochvalu za to, jak se pěkně umí ozvat. Jeho veselé řehtání bylo slyšet přes všechna patra. Kubíček bydlí v Ranči u Jasanu a do Domovů Na Třešňovce ho doprovázela paní Lucie Janovská a slečna Vali, která Kubíka trénuje a zkouší s ním všechny překážky, aby byl Kubíček šikovným hostem v podobných zařízeních a my jim všem třem moc děkujeme za krásný zážitek. Doufáme, že se Kubíček stane pravidelným návštěvníkem jak v domově pro osoby se zdravotním postižením, tak v domově pro seniory.

Světlana Pešková, sociální pracovnice

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...