Oslava dne seniorů s panem Josefem Zímou

Ve středu 9. října 2019 jsme v Domovech Na Třešňovce oslavili Mezinárodní den seniorů, který připadá na 1. října. Jako dárek jsme si pro naše uživatele připravili hudební vystoupení známého herce, dabéra, moderátora, ale především zpěváka Josefa Zímy. Pohádkový princ Radovan a dnes už i vrstevník mnoha našich uživatelů zazpíval známé filmové a pohádkové melodie, které si diváci pozpěvovali společně s ním. Zpěvák si své vystoupení i sám odmoderoval a pozitivní energie, která z něj vyzařovala, byla pro mnohé přítomné určitě i velmi inspirující v tom, že v každém věku je důležité neztrácet humor a úsměv na rtech. Tímto králi české dechovky ještě jednou moc děkujeme za krásné dopoledne, které s námi strávil.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >