Oslava MDŽ

Jsme moc rádi, když našim uživatelům můžeme jejich život v našem zařízení nějakým způsobem obohatit a zpříjemnit. Zaručeným receptem, jak vykouzlit úsměv na jejich tvářích, je pak vždy nějaké dětské vystoupení. V pondělí 11.3.2019 do našeho zařízení zavítaly děti z MŠ v České Skalici a my jim touto cestou ještě jednou mockrát děkujeme, že jsme s nimi mohli oslavit Mezinárodní den žen.

 

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >