Pěvecký sbor Daneťáček

V úterý 20.11.2018 měli naši uživatelé možnost shlédnout moc milé vystoupení, které do našeho zařízení přivezl pěvecký sbor žáků a klientů Centra Daneta v Hradci Králové. V jejich podání jsme měli možnost slyšet už i některé z vánočních písní, a tak nás toto vystoupení příjemně předvánočně naladilo. Ještě jednou všem účinkujícím děkujeme za jejich návštěvu a těšíme se, že do našeho zařízení opět brzy zavítají.

 

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >