Poděkování Ježíškovým vnoučatům

Čtvrtek 22. prosince se stal pro klientky domova pro osoby se zdravotním postižením velmi významným dnem. Byl totiž Štědrý. Jako každý rok jsme se všichni společně sešli u slavnostně prostřeného stolu ke štědrovečerní večeři. V kuchyni přichystali všechny dobroty, které k tomuto velkému dni patří – štrůdl, hrachovou polévku, smažené rybí filé s bramborovým salátem, cukroví, … Čaj se ozvláštnil kapkou rumu a k slavnostnímu přípitku se podávalo šampaňské. Známé koledy na svou píšťalku zapískala Eliška. Společně jsme se pomodlili a poděkovali za všechno pěkné a dobré, co nám bylo za celý rok přichystáno. Pak už nic nebránilo se podívat pod ozdobený stromeček, který pod svými větvemi schovával pro každého nějaký dárek. Dárky nám i letos věnovala Ježíškova vnoučata v rámci projektu Českého rozhlasu, a že jich bylo. Radost, kterou způsobily, byla obrovská, stejně tak obrovský je náš vděk, který si všichni, kdo jsou do projektu Ježíškových vnoučat zapojeni, zaslouží. Přijměte, prosím, naše upřímné poděkování.

Zároveň nám dovolte popřát vám touto cestou šťastný vstup do nového roku a hlavně hodně zdraví.

Světlana Pešková, sociální pracovnice

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...