Poděkování za přízeň

Red Bull

Dne 7.12.2020 nás překvapili zástupci Red Bullu, kteří přivezli pro zaměstnance Domovů Na Třešňovce dárek v podobě jejich výrobků. Tímto jim ještě jednou děkujeme za milé gesto.

Poděkování dětem z MŠ

Milé potěšení obdrželi uživatelé v podobě ručně vyrobených pohlednic od dětí z mateřské školy dne 10.12.2020. Na pohlednicích kromě přání uživatelé našli i recept na štěstí, který si můžeme uvařit každý sám, a proto se každý den usmívejte, vzpomeňte si na něco pěkného a od srdce si zazpívejte, jak radí děti z mateřské školky.

Děti z MŠ Roudnice nad Labem

Děti ze základní školy Roudnice nad Labem vytvořily pro uživatele domova pro seniory video pozdrav. Během celého adventu zprostředkovávají naši pracovníci přehrávání výše zmíněného pozdravu. Při jeho sledování uživatelům ukápla nejedna slzička dojetí. Mnoho uživatelů si zavzpomínalo na vlastní vnoučata a pravnoučata. Ještě jednou tímto děkujeme a přejeme krásný advent.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...