Podzimní posezení

Jednou z pravidelných akcí, které se v našem zařízení konají, je podzimní posezení. To letošní se uskutečnilo v úterý 30.10.2018. O příjemnou atmosféru se postaral pan Skořepa, který přišel našim uživatelům zahrát jejich oblíbené melodie. Samozřejmě nechybělo ani občerstvení, podávaly se párky, chuťovky, koláčky, svařák a pivo. V nadcházejících měsících nás čekají další akce, které budou tematicky provázané s blížícím se obdobím vánočních svátků a tak se můžeme těšit na další příležitosti k podobně milým setkáním, jako bylo právě to podzimní.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >