Pomalu rozvolňujeme

Většina našich uživatelů je již po druhé dávce očkování a tak začínáme pomalu rozvolňovat opatření uvnitř zařízení. A začali jsme tím, co mají naši uživatelé rádi – pečením bramboráků. Ve čtvrtek 18.3.2021 jsme společně s našimi uživateli připravili bramborákové těsto a pustili se do pečení. Za chvíli se krásná vůně této křupavé dobroty linula celým zařízením a přilákala tak nejednoho strávníka. Na každého se dostalo, nechyběl ani dobře vychlazený drink a společnou aktivitu jsme si zpříjemnili ještě poslechem hezké hudby.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...