Posezení s harmonikou

Ve čtvrtek 10.5.2018 do našeho zařízení dorazila paní Ryšavá z Police nad Metují se svou harmonikou. Opět naše uživatele potěšila spoustou milých a známých písniček a tentokrát bylo její vystoupení ještě obohacené o houslový doprovod, o který se nově postaral pan Osoba. Tímto příjemným způsobem jsme s našimi uživateli oslavili blížící se Den matek. Už teď se těšíme na další příležitost, při které nás paní harmonikářka bude moci zase navštívit.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >