Posezení u harmoniky

Jsme moc rádi, že v našem zařízení vznikla úplně spontánně aktivita, která se stala hezkou a milou tradicí. Je jí odpolední posezení u harmoniky, které každý čtvrtek a pátek potěší každého návštěvníka naší kantýny. Pan Prokop je náš uživatel a také nadaný harmonikář, který začal pravidelně hrát nejenom pro své potěšení, ale také pro radost ostatních. Ke konci týdne se tak před kantýnou našeho zařízení schází stále více uživatelů, aby tu strávili příjemné chvilky u dobrého občerstvení a zaposlouchali se do tónů písní, které jsou jim dobře známé a milé.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...