Prázdninové grilování

I přesto, že se počasí příliš letně netváří, tak nám nezabránilo užít si akci naplánovanou na úterní dopoledne 17.7.2018. Venku sice drobně pršelo, ale my využili prostor našeho společenského sálu, kde jsme se před deštěm skryli a plánované červencové grilování navzdory nepřízni počasí uskutečnili. Párečky, pivo a hudba samozřejmě nesměly chybět a my tak společně s našimi uživateli strávili příjemné dopoledne.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >